Atrakcyjne finansowanie 103%


*Leasing klasyczny. Suma opłat 103% dostępna dla parametrów leasingu: opłata wstępna: 20%, okres leasingu: 36 miesięcy, wartość wykupu: 36 miesięcy - 1%.


Oferta dla przedsiębiorców.

Zamów kontakt
Leasing Jak Abonament


Od 568 zł netto / mies. z 30% wpłaty własnej

Podana kwota stanowi miesięczną ratę netto Leasingu Jak Abonament. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna: 30%, okres leasingu: 48 miesięcy, roczny przebieg 10 000 km, finalna rata określona w umowie.


Oferta dla przedsiębiorców.

Zamów kontakt
Samochody dostępne od ręki


Nowa CUPRA Formentor już na Ciebie czeka! Sprawdź auta, które możesz mieć już dziś w naszej wyszukiwarce.

Przejdź do wyszukiwarki

CUPRA Formentor na atrakcyjnych warunkach 

Wypełnij formularz, a nasz CUPRA Master przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Dopasuj wysokość miesięcznych rat

Zastanawiasz się, ile mniej więcej musiałbyś zapłacić za nowego Formentora, ale jeszcze nie zdecydowałeś, jaka konfiguracja modelu interesuje Cię najbardziej? Kalkulator wskaże Ci orientacyjną wysokość raty w odniesieniu do naszych produktów finansowych. Pamiętaj jednak, że wysokość opłaty nie uwzględnia rodzaju silnika czy wyposażenia. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę, zachęcamy do kontaktu z najbliższym dealerem CUPRA.

CUPRA Poznań Suchy Las

Suchy Las, ul. Obornicka 150
62-002Poznań

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.


CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.


Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html*Podane wartości graniczne dotyczą wersji z silnikiem 1.5 TSI 150KM oraz 2.0 TSI 310KM DSG 4-Drive