Maksymalna moc:

300 KM

Maks. przyspieszenie:

4,9s

Pojemność bagażnika:

485 l

Teraz w leasingu:

103 %

CUPRA Ateca czeka, abyś poznał prawdziwą moc, styl i sportowe osiągi. Ten kompaktowy SUV wyróżnia się swoim eleganckim designem, zaawansowanymi technologiami i niezawodnymi osiągami.


Odkryj nieokiełznaną moc silnika, która sprawi, że Twoje dłonie zacisną się na kierownicy, a Twoje oczy nie będą mogły oderwać się od drogi. CUPRA Ateca oferuje dynamiczne przyspieszenie i niezrównane prowadzenie, które sprawi, że każda podróż stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

Wyobraź sobie poczucie pewności, jakie daje zaawansowany system napędu na cztery koła, który zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność nawet w trudnych warunkach drogowych. Niezależnie od tego, czy jesteś na krętej górskiej drodze czy na autostradzie, CUPRA Ateca dostarczy Ci doskonałe wrażenia z jazdy.


Jednocześnie, CUPRA Ateca to nie tylko czysta moc i sportowy charakter. Wnętrze tego SUV-a zachwyca eleganckim designem, wygodą i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Doskonale wykonane fotele, intuicyjny system multimedialny i bogaty zestaw funkcji zapewnią Ci wygodę i przyjemność na każdej trasie.


Jeśli pragniesz połączenia sportowych emocji z codzienną funkcjonalnością, CUPRA Ateca jest dla Ciebie. Odkryj nowe możliwości, odkryj potencjał, jaki niesie ze sobą ten niesamowity SUV.


Przyjdź i pozwól CUPRA Ateca zrewolucjonizować Twoje doświadczenie motoryzacyjne. To nie tylko samochód. To prawdziwa ikona sportowego luksusu, gotowa na każdą przygodę.

LEASING

Atrakcyjne finansowanie 103%


Suma opłat 103% dostępna dla parametrów leasingu: opłata wstępna: 20%, okres leasingu: 36 miesięcy, wartość wykupu: 36 miesięcy - 1%.

Zapytaj o ofertę

Leasing jak abonament


Od 692 zł netto / mies. z wpłatą własną 30%

Podana kwota stanowi miesięczną ratę netto.


LEASING JAK ABONAMENT

Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna: 30%, okres leasingu: 48 miesięcy, roczny przebieg 10 000 km, finalna rata określona w umowie.

Zapytaj o ofertę

WIELOZADANIOWA


Niezależnie, czy poszukujesz funkcjonalności, bezpieczeństwa, czy stylu, wybierz dopasowane do siebie dodatkowe rozwiązania.

DYNAMICZNA


Sportowego ducha CUPRA udało się w pełni oddać dzięki wysokowydajnemu silnikowi Ateki o mocy 300 KM i bogatej gamie wyjątkowych specyfikacji.

NOWOCZESNA


Połącz się ze światem. Prawdziwe możliwości pojawiają się dla tych, którzy mają kontakty.

Finansowanie

DLA CIEBIE: Kredyt jak ABONAMENT

Szukasz elastycznych rozwiązań finansowych, dlatego chcesz jeździć nową CUPRĄ i korzystać z niskich rat, a decyzję o tym, czy wykupić auto, czy wybrać nowe, wolisz podjąć później – dopiero pod koniec finansowania.

Dowiedz się więcej
DLA CIEBIE: Kredyt KLASYCZNY

Preferujesz tradycyjne rozwiązania finansowe, dlatego wolisz wybrać kredyt KLASYCZNY – z długim okresem spłaty (nawet do 5 lat), wkładem własnym obniżającym wysokość raty, a także niskimi kosztami całkowitymi kredytu.

Dowiedz się więcej
DLA CIEBIE: NAJEM

Cenisz sobie wygodę i pełną kontrolę kosztów, dlatego chcesz, aby w jednej stałej miesięcznej opłacie za użytkowanie CUPRY były już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody i opony.

Dowiedz się więcej
DLA FIRM: Leasing jak ABONAMENT

Jeździsz nową firmową CUPRĄ, mając raty dużo niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy auto wykupić czy wziąć kolejne w ramach nowego kontraktu.

Dowiedz się więcej
DLA FIRM: NAJEM

Masz stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz firmową CUPRĄ. W opłacie jest już ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a opcjonalnie także opony.

Dowiedz się więcej
DLA FIRM: Leasing KLASYCZNY

Jeździsz nową firmową CUPRĄ, spłacając całą jej wartość w miesięcznych ratach. Na koniec umowy wykupujesz auto już od 1% jego wartości, a później dalej je użytkujesz – tak długo, jak chcesz.

Dowiedz się więcej

Zainteresowany modelem CUPRA Ateca?

Nie czekaj, poproś o ofertę lub umów się na jazdę próbną w dogodnym terminie!

Sprawdź również pozostałe modele CUPRA

CUPRA Born


CUPRA Born - rewolucyjny samochód elektryczny, który łączy sportowy styl z zrównoważoną mobilnością. Odkryj moc i elegancję CUPRY Born już dziś!

Dowiedz się więcej

CUPRA Formentor


CUPRA Formentor - innowacyjny SUV coupe, który emanuje luksusem i sportowym duchem. Odkryj doskonałą harmonię designu i wydajności w tym wyjątkowym modelu CUPRA!

Dowiedz się więcej

CUPRA Leon


CUPRA Leon - dynamiczny hatchback pełen pasji i sportowego charakteru. Odkryj innowacyjne rozwiązania i niezwykłą wydajność tego elektryzującego modelu.

Dowiedz się więcej

CUPRA Leon Sportstourer


CUPRA Leon Sportstourer - dynamiczny kombi o sportowym charakterze. Poznaj niezwykłe połączenie stylu i funkcjonalności tego fascynującego modelu już teraz!

Dowiedz się więcej

CUPRA Tavascan


CUPRA Tavascan to elektryczny SUV o dynamicznym designie i imponujących osiągach. Odkryj zaawansowane technologie w tej ekologicznej i stylowej propozycji od CUPRA.


Dostępny wkrótce.

CUPRA Poznań Suchy Las

Suchy Las, ul. Obornicka 150
62-002Poznań

CUPRA FINANCIAL SERIVCES.

LEASING KLASYCZNY - Suma opłat 103% dostępna jest dla następujących parametrów leasingu: opłata wstępna: 20%, okres leasingu: 36 miesięcy, wartość wykupu: 36 miesięcy - 1%. Oferta dla przedsiębiorców. 

LEASING JAK ABONAMENT - podana kwota stanowi miesięczną ratę netto Leasingu Jak Abonament. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna: 30%, okres leasingu: 48 miesięcy, roczny przebieg 10 000 km, finalna rata określona w umowie. Oferta dla przedsiębiorców. Ilekroć mowa jest o miesięcznym koszcie elementu wyposażenia opcjonalnego rozumie się przez to zwiększenie raty miesięcznej CUPRA i CUPRA Leasing Jak Abonament wyliczonej dla przedsiębiorców, przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.. Prezentowane miesięczne raty to wartość netto rat dla oferty CUPRA i CUPRA Leasing Jak Abonament. Ceny przyjęte do kalkulacji rat dostępne są w salonach. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa. Pod nazwą CUPRA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).