Teraz w szerszej gamie silników od:

150 KM

do:

310 KM

Maks. przyspieszenie 0-100 km/h:

4,9 s

CUPRA Leon Sportstourer: sportowe osiągi i niezawodna funkcjonalność w jednym. Poznaj wyjątkowy model, który łączy przestronność kombi z pasją do jazdy. Odkryj dynamiczne linie, zaawansowane technologie i niezrównane osiągi, które sprawiają, że CUPRA Leon Sportstourer jest idealnym wyborem dla tych, którzy kochają sportowe kombi.

CUPRA Leon Sportstourer

Szeroka gama silników


Dzięki nowej, szerszej gamie silników, sam wybierasz odpowiedni rodzaj napędu od 150 - 310 KM.

PEŁNE OŚWIETLENIE LED


Zintegrowane tylne światła LED łączą w sobie innowacyjność i wysmakowanie.

PEŁNE OŚWIETLENIE LED


Zintegrowane tylne światła LED łączą w sobie innowacyjność i wysmakowanie.

Finansowanie

DLA CIEBIE: Kredyt jak ABONAMENT

Szukasz elastycznych rozwiązań finansowych, dlatego chcesz jeździć nową CUPRĄ i korzystać z niskich rat, a decyzję o tym, czy wykupić auto, czy wybrać nowe, wolisz podjąć później – dopiero pod koniec finansowania.

Dowiedz się więcej
DLA CIEBIE: Kredyt KLASYCZNY

Preferujesz tradycyjne rozwiązania finansowe, dlatego wolisz wybrać kredyt KLASYCZNY – z długim okresem spłaty (nawet do 5 lat), wkładem własnym obniżającym wysokość raty, a także niskimi kosztami całkowitymi kredytu.

Dowiedz się więcej
DLA CIEBIE: NAJEM

Cenisz sobie wygodę i pełną kontrolę kosztów, dlatego chcesz, aby w jednej stałej miesięcznej opłacie za użytkowanie CUPRY były już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody i opony.

Dowiedz się więcej
DLA FIRM: Leasing jak ABONAMENT

Jeździsz nową firmową CUPRĄ, mając raty dużo niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy auto wykupić czy wziąć kolejne w ramach nowego kontraktu.

Dowiedz się więcej
DLA FIRM: NAJEM

Masz stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz firmową CUPRĄ. W opłacie jest już ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a opcjonalnie także opony.

Dowiedz się więcej
DLA FIRM: Leasing KLASYCZNY

Jeździsz nową firmową CUPRĄ, spłacając całą jej wartość w miesięcznych ratach. Na koniec umowy wykupujesz auto już od 1% jego wartości, a później dalej je użytkujesz – tak długo, jak chcesz.

Dowiedz się więcej

Zainteresowany? Poznaj CUPRA Leon Sportstourer bliżej.

Nie czekaj, poproś o ofertę lub umów się na jazdę próbną w dogodnym terminie!

Sprawdź również pozostałe modele CUPRA

CUPRA Born


CUPRA Born - rewolucyjny samochód elektryczny, który łączy sportowy styl z zrównoważoną mobilnością. Odkryj moc i elegancję CUPRY Born już dziś!

Dowiedz się więcej

CUPRA Formentor


CUPRA Formentor - innowacyjny SUV coupe, który emanuje luksusem i sportowym duchem. Odkryj doskonałą harmonię designu i wydajności w tym wyjątkowym modelu CUPRA!

Dowiedz się więcej

CUPRA Leon


CUPRA Leon - dynamiczny hatchback pełen pasji i sportowego charakteru. Odkryj innowacyjne rozwiązania i niezwykłą wydajność tego elektryzującego modelu.

Dowiedz się więcej

CUPRA Ateca


CUPRA Ateca czeka na Ciebie, aby rozpalić Twoją pasję do motoryzacji. Ten sportowy SUV oferuje połączenie mocy, stylu i doskonałej jakości wykonania, które przekracza granice konwencji.

Dowiedz się więcej

CUPRA Tavascan


CUPRA Tavascan to elektryczny SUV o dynamicznym designie i imponujących osiągach. Odkryj zaawansowane technologie w tej ekologicznej i stylowej propozycji od CUPRA.


Dostępny wkrótce.

CUPRA Poznań Suchy Las

Suchy Las, ul. Obornicka 150
62-002Poznań